Jak mogę dzwonić? Cennik Pomoc Kontakt Panel Klienta Załóż konto Doładuj konto

Telepartner Sp. z o.o.

Dane firmy

Telepartner Sp. z o.o.
Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn

NIP: 5242746846
REGON: 145865288
KRS: 400782
RPT UKE: 9813

Dane kontaktowe

Aby skontaktować się z nami, wypełnij formularz kontaktowy.

Nasze usługi

Doładowania VoipHIT

Telepartner Sp. z o.o. jest oficjalnym resellerem firmy Dellmont, świadczącej usługi telefonii internetowej voip pod wieloma popularnymi markami (np. VoipHIT). Dzięki współpracy z operatorem systemu przelewy24 klienci usługi VoipHIT mają możliwość otrzymania doładowania natychmiast po dokonaniu płatności w jednym z 20 polskich banków. Ponadto, klienci mają możliwość otrzymania polskiej faktury VAT za doładowanie VoipHIT oraz uzyskania w języku polskim pomocy na etapie doładowania.

więcej informacji: VoipHIT.pl

Innowacyjne usługi telekomunikacyjne

Telepartner Sp z o.o. oferuje usługi telekomunikacyjne w zakresie telefonii internetowej, faksów internetowych, wirtualnych central telefonicznych, systemów call center, nagrywania rozmów telefonicznych oraz telekonferencji. Dzięki temu pomaga klientom nie tylko usprawnić komunikację, sprawić wrażenie ?większej? i profesjonalnej firmy, ale i obniżyć koszty połączeń w roamingu podczas podróży zagranicznych. Klienci Telepartner mogą korzystać z rozwiązań, które dotychczas były dostępne jedynie dla dużych firm, korporacji czy banków, a dzięki usłudze wirtualnej centralki telefonicznej, nawet niewielka firma może stworzyć profesjonalny system telekomunikacyjny. Firma daje także możliwość integracji systemu telekomunikacyjnego z zewnętrznym systemem informatycznym poprzez API. Dodatkowo, wszystkie rozmowy telefoniczne prowadzone przez klientów mogą być na ich życzenie nagrywane i przechowywane na bezpiecznym serwerze. Kolejnym rozwiązaniem jest telekonferencja umożliwiająca rozmowę do 20 osób jednocześnie czy faks internetowy, z którego korzysta się za pomocą konta e-mail.

Profesjonalne rozwiązania, które dotychczas były w zasięgu jedynie dużych firm, obecnie są dostępne dla każdego i to bez konieczności nabycia centralki telefonicznej. Wystarczy zakup specjalnych telefonów IP (podłączanych bezpośrednio do Internetu) lub instalacja darmowej aplikacji na komputer lub telefon komórkowy. Dzięki dostępowi do panelu administracyjnego, konfiguracja reguł kierowania połączeń jest łatwa i może być przeprowadzana z dowolnego miejsca na całym świecie. W każdej chwili użytkownik może dokonywać zmian czy też rozbudowywać system, bez konieczności oczekiwania na technika, który przyjedzie i skonfiguruje centralkę.

więcej informacji: otoTelefon.pl

Telefonia komórkowa Premium Mobile

Telepartner Sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem operatora telefonii komórkowej Premium Mobile, oferującego nielimitowane rozmowy do sieci komórowych i SMSy już od 16,70 zł brutto miesięcznie. Istnieje możliwość podpisania umowy i aktywacji kart sim w siedzibie klienta, za pośrednictwem mobilnego doradcy.

więcej informacji: telepartner.pl

Opieka nad stronami internetowymi

Telepartner Sp. z o.o. świadczy usługę pomocy w rejestracji domeny internetowej, założeniu konta hostingowego, utworzeniu firmowych adresów email, instalacji skryptu Wordpress z wybranym szablonem, a także późniejszej opieki polegającej na niezbędnych aktualizacjach treści, funkcjonalności oraz zabezpieczeń.

więcej informacji: opiekunbiznesu.pl


Telepartner Sp. z o.o.  |  Nasze strony:  Dane firmy  |  Faks internetowy  |  Telefonia internetowa  |  Centralka telefoniczna  |  Call center  |  Konferencja przez telefon